OliviaH
Tieto:
Palvelut:
Hinnoittelun tiedot:
15 minuuttia
90 EUR
30 minuuttia
150 EUR
45 minuuttia
200 EUR
1 tunti
250 EUR
90 minuuttia
350 EUR
2 tuntia
450 EUR
Ilmoituksen kuvaus
AJANKOHTAISTA:
-Turku PERUTTU
-Tampere, keskusta 23.-24.12.
-Muut ajat tuttuun tapaan Helsingin Sörnäisissä
———
Olen nuori suomalainen muodokas nainen, joka nauttii toiveiden toteuttamisesta ja yhteisestä kivasta. Minulla on muotoja juuri oikeissa paikoissa, ja erityisesti kiinteä, pyöreä peppuni on näkemisen arvoinen! Käytän vaatekokoa L ja XL. Tissini ovat herkullisen terhakkaat. Olen monesti kuullut sanottavan kasvoistani että näytän ikäistäni nuoremmalta ja että oon samaan aikaan tosi söpö ja tosi pornahtava.
Minulla on paikka ihan Helsingin Sörnäisten metroaseman vieressä. Tapaan vain luonani, en tule luoksesi. Välillä keikkailen muissa kaupungeissa.
Rakastan seksiä ja osaan monenlaisia juttuja. Hidas ja kiusoitteleva käsihoito liukkarilla on bravuurini. Suuseksi kumminkin päin on oikein nautinnollista. Minua voi nuolla (myös pyllyä) ilman suojaa (tai suojan kanssa), suikkari sinulle tottakai kumilla. Tykkään kun minua sormetetaan. Pidän niin hellästä ja hitaasta, kuin rajummastakin panemisesta. Minä en suutele enkä ota mitään peppuuni sisään.
Tisseille laukeaminen +20€
Voin alistua - minua voi esim panna kovaa, läpsiä pyllylle, nipistää nännejä, vetää hiuksista ja nimitellä. Tästä kuitenkin tulee aina sopia etukäteen.
Monenlaiset roolileikit onnistuu, esim koulutyttö/teini ja rehtori/opettaja/naapurin setä/isi, sihteeri ja pomo, sairaanhoitaja ja potilas, äiti ja poika, sisko ja veli…
Voin alistaa. Esim sitominen sänkyyn, orgasmikontrolli, naamallaistuminen, jalkojenpalvonta ja footjob, pyllynpalvonta, nöyryyttäminen, peniksen pilkkaaminen, aisurileikit, aistien rajoittaminen, piiskaaminen ja muu satuttaminen, seksileluna käyttäminen ja sperman syöttäminen luonnistuu. En tee pissa-/kakkaleikkejä enkä käsittele peppuasi millään tavalla.
Rakastan fetisistejä! Mikään ei ole minulle liian outoa. Toki en ihan mitä tahansa tee, mutta voit rohkeasti kysyä! Materiaalifetisseistä minulta löytyy ainakin legginsejä, pvc:tä, nahkaa ja nylonia.
Älä pelästy vaikka vähän rankempiakin juttuja teen - osaan myös nauttia ns ”normiseksistä”! <3
Pelkkä käsihoito (minun genitaalejani ei voi koskea):
60€ 15min
110€ 30min
Otan vastaan myös pariskuntia, naisia ja muunsukupuolisia. Minulla on melko paljon kokemusta seksistä vulvallisten kanssa. Pariskunnilta veloitan +100€ normihintani päälle.
———
Shortly in English. Ask for more information.
I’m a 100% Finnish curvy blond girl. I offer many kinds of sexual services, both gentle and rough. I can do BDSM and many kinds of fetishes, but no worries, I also enjoy ”normal” sex.
You can fuck me, finger me and lick me. You can lick my ass also, but not put anything inside. I don’t kiss. I give excellent handjobs and blowjobs. Bj always with a condom.
Yhteystiedot
Työajat
Kielitaito:
Yleinen varoitus!
Älä lähetä rahaa etukäteen ostaessasi seksipalveluita!
Tällaiset ilmoitukset ovat tyypillisesti ja todennäköisesti HUIJAUKSIA. Ne usein vaativat sinua vahvistamaan itsesi uutena asiakkaana pyytämällä tiettyä rahasummaa eri menetelmillä, kuten Paysafecard, kuponkit, Google Play -kortti, PayPal, Vipps, pankkisiirto, tililtä toiselle jne.